Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Zarząd

Elżbieta Binder

Prezes Zarządu

EBinder2.pngElżbieta Binder – ukończyła Uniwersytet Łódzki,  uzyskując tytuł magistra ekonomii. Ponadto, ukończyła studia podyplomowe w zakresie prawa pracy (Uniwersytet A. Mickiewicza w Poznaniu) i szacowania wycen nieruchomości (Akademia Rolnicza-Techniczna w Olsztynie).  Posiada państwowe uprawnienia do pełnienia funkcji członka Rad Nadzorczych.  W 2002r. zdobyła prestiżowy ogólnopolski tytuł „Dyrektora Personalnego Roku” w kategorii „styl i wizerunek”.
Dotychczasowa kariera zawodowa była związana z funkcjami zarządczymi w spółkach z polskim i zagranicznym kapitałem. Jej kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe było związane ze spółkami przemysłu lotniczego - Pratt & Whitney Kalisz i Rzeszów, gdzie pełniła funkcję Dyrektora Personalnego i Członka Zarządu Spółki. Była odpowiedzialna za tworzenie strategii zarządzania personelem, które przełożyły się na wzrost wartości wyników finansowych, jakościowych i operacyjnych spółek, poprzez zaangażowanie jej Pracowników i prace ukierunkowaną na osiąganie celów biznesowych.
Pracowała także dla Wielkopolskiego Banku Kredytowego SA jako Naczelnik Wydziału Kredytów Wydzielonych i jako Dyrektor Ekonomiczny w spółce z polskim kapitałem Kaliskim Przedsiębiorstwie Transportowym.

Marcin Mauer

Członek Zarządu

 
 

Marki Grupy ORLEN