Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Zostań wolontariuszem Fundacji „ORLEN - DAR SERCA”

22-03-2019  Aktualności

Z radością informuję, że Fundacja „ORLEN - DAR SERCA” zainaugurowała nową odsłonę wolontariatu pracowniczego skierowanego do pracowników PKN ORLEN i Spółek Grupy Kapitałowej. Na potrzeby wolontariatu pracowniczego Fundacja przygotowała osobny budżet grantowy, w ramach którego grupa wolontariuszy może otrzymać grant w wysokości do 3 tysięcy złotych na zaplanowaną przez siebie akcję.
 
W ramach programu wolontariatu pracowniczego pracownicy Spółek Grupy Kapitałowej ORLEN mogą zgłaszać się do akcji inicjowanych przez Fundację „ORLEN – DAR SERCA”, ale także dostać dofinansowanie na własne działania. Warunkiem zgłoszenia projektu wolontariatu jest zaangażowanie co najmniej dwóch pracowników Spółki Grupy Kapitałowej. Członkami zespołu realizującego projekt mogą być dodatkowo członkowie rodzin i znajomi pracowników.
 
Zapraszamy serdecznie pracowników Państwa Spółek do skorzystania z tej możliwości. Projekty wolontariuszy mogą dotyczyć różnych obszarów  np. edukacji, wsparcia osób w trudnej sytuacji życiowej, ekologii.  W ramach Wolontariatu Pracowniczego można  sprzątać świat, budować domki dla owadów, pomagać w schronisku dla zwierząt, prowadzić warsztaty edukacyjne dla dzieci, wspierać seniorów i osoby w trudnej sytuacji życiowej, odnawiać i remontować świetlice socjoterapeutyczne, organizować zbiórki i aukcje charytatywne i wiele innych.
 
Najlepsze projekty pracowników będą nagradzane podczas konkursu na Wolontariat Roku. Będzie to okazja do docenienia zaangażowania wolontariuszy, ale również wymiany pomysłów na działania i dobrych praktyk. Zwycięzcą konkursu będzie mógł zostać zespół wolontariuszy, który w danym roku kalendarzowym zrealizował projekt wolontariatu.
infografika.jpg

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN