Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Trwa rekrutacja do programu stażowego Kierunek ORLEN

21-03-2022  Aktualności


Orlen_kariera_baner_1200x627.png

Zapraszamy do aplikowania na płatny, półroczny staż do jednej ze Spółek Grupy ORLEN.

Staż jest możliwością rozpoczęcia kariery zawodowej zgodnie z wykształceniem. Oferujemy 49 ofert stażowych w różnych zawodach.

Do aplikowania zapraszamy studentów ostatnich lat studiów, absolwentów kierunków nie tylko inżynieryjnych, również kierunków ścisłych, ekonomicznych jak i humanistycznych. Staże odbywają się w Jedliczach, Katowicach, Płocku, Trzebini, Warszawie, Włocławku.

Zadania podczas stażu są związane bezpośrednio z projektami realizowanymi w Grupie ORLEN, a stażysta ma możliwość uczestniczenia bezpośrednio lub pośrednio w zadaniach związanych z topowymi projektami i inwestycjami Grupy ORLEN. Każdy ze stażystów zdobywa umiejętności pod okiem przy indywidualnym wsparciu opiekuna. Poza zadaniami merytorycznymi stażysta otrzymuje pakiet indywidualnych szkoleń rozwijających kompetencje twarde, miękkie oraz uczestniczy w spotkaniach, które pomagają poznać poszczególne Spółki ORLENU oraz nawiązać przyjaźnie w społeczności stażystów.

Aplikacje można przesyłać do 25 kwietnia 2022 w odpowiedzi na ogłoszenia stażowe opublikowane w zakładce kariera na stronie internetowej PKN ORLEN oraz Spółek uczestniczących w aktualnej edycji programu stażowego PKN ORLEN, ANWIL, ORLEN CUK, ORLEN Eko, ORLEN Laboratorium, ORLEN Paliwa, ORLEN Południe, ORLEN Serwis, Energa Logistyka, Energa OZE.

Szczegóły dotyczące ofert stażowych w ORLEN Centrum Usług Korporacyjnych znajdziesz TUTAJ.

Więcej informacji na temat programu stażowego: staż Kierunek ORLEN

Dołącz: https://www.facebook.com/events/475007797500339/475007804167005/?ref=newsfeed

​​
​​

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN