Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Trwa rekrutacja stażystów do programu Kierunek ORLEN

19-10-2021  Aktualności

Poszukiwane są osoby studiujące na kierunkach ekonomicznych, ścisłych, technicznych, czy humanistycznych, ale również absolwenci. Aplikacje przyjmujemy do 21 listopada b.r. za pośrednictwem strony www.orlencuk.pl/PL/kariera. Kandydat aplikuje w odpowiedzi na wybrane przez siebie ogłoszenie stażowe oraz dołącza rozwiązane case study biznesowe, które następnie omawiane jest podczas rozmowy rekrutacyjnej. Staże są płatne, trwają 6 miesięcy i rozpoczną się od lutego 2022.

Na chętnych czeka 50 miejsc stażowych, w kilku miastach, w których obecne są Spółki Grupy. W bieżącej edycji w programie uczestniczy 11 Spółek Grupy ORLEN: Anwil, Energa Centrum Usług Wspólnych, Energa Green Development, Energa Informatyka i Technologie, Energa OZE, ORLEN CUK, ORLEN Koltrans, ORLEN Laboratorium, ORLEN Paliwa, ORLEN Południe i PKN ORLEN. Program stażowy Kierunek ORLEN jest realizowany w Grupie po raz siódmy i z edycji na edycję rozrasta się o udział kolejnych Spółek.

Zadania stażysty polegają na realizacji zadań merytorycznych pod okiem opiekuna-menedżera zespołu lub delegowanego do roli opiekuna pracownika zespołu. Zadania są zdefiniowane i cyklicznie omawiane na poziomie informacji zwrotnej.. Wybrani stażyści w roli ambasadorów wzmacniają też wizerunek pracodawcy ORLEN w środowisku akademickim promując specjalizacje biznesowe ORLENU na swoich uczelniach. 

Program Kierunek ORLEN cechuje się przemyślanymi zasadami oraz oczekiwaniami, i wysoką jakością merytoryczną. Celem programu jest umożliwienie stażystom zdobycia doświadczenia zawodowego oraz wzmacnianie wizerunku pracodawcy jako firmy o wielu specjalizacjach, wyjątkowych projektach, umożliwiającej rozwój i  zorientowanej na ludzi.

520x300Intranetrozpoczęciestażu.png
 

zmiana

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN