Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Staż
PROGRAM STAŻOWY KIERUNEK ORLEN

Kierunek ORLEN to program 6 miesięcznych płatnych staży w strukturach Grupy Kapitałowej ORLEN. Program został zaprojektowany z myślą o studentach ostatnich lat studiów oraz absolwentach szkół wyższych.


STAŻ WIELU MOŻLIWOŚCI WYBORU
 
W aktualnej edycji 2020/2021 program Kierunek ORLEN jest realizowany w następujących Spółkach Grupy ORLEN: Anwil, ORLEN CUK - Centrum Usług Korporacyjnych, ORLEN Laboratorium, ORLEN Paliwa, PKN ORLEN,  ORLEN Południe, ORLEN Serwis, ORLEN Upstream. 
Staże odbywają się w jednej ze Spółek Grupy między innymi w: Płock, Warszawa, Włocławek, Trzebinia, Jedlicze. Stażyści w trakcie stażu realizują zadania w wybranej przez siebie Spółce i lokalizacji. Pod okiem opiekunów wykonują zadania w wybranej specjalności zawodowej:

§  R&D/B+R​​

​§  Inwestycji

​§  IT

​§  HR

​§  Sprzedaży

​§  Finansów

​§  Handlu

​§  Logistyki

​§  Zakupów

​§  Strategii i Rozwoju

​§  ​Produkcji/Rafinerii i Petrochemii

 
KORZYŚCI ZE STAŻU W GRUPIE ORLEN
 
Staż w Grupie ORLEN to przede wszystkim możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnym polskim koncernie działającym w kilku krajach świata. Założeniem stażu jest przygotowanie do pracy na stanowisku zgodnym z wykształceniem i zatrudnienie najlepszych. Stażyści realizują zadania merytoryczne osadzone w praktyce biznesowej przy stałym, indywidualnym wsparciu opiekuna i zespołu. Rozwijają również kompetencje miękkie podczas warsztatów i spotkań w gronie społeczności stażystów.   
 
REKRUTACJA DO PROGRAMU STAŻOWEGO
 
Rekrutacja do programu stażowego Kierunek ORLEN rozpoczyna się w marcu. Osoby zainteresowane udziałem w programie stażowym aplikują w odpowiedzi na opublikowane ogłoszenie stażowe. Proces rekrutacji składa się z następujących etapów: 
 etapy_800.png

§  wysyłanie formularza zgłoszeniowego wraz ze zrealizowanym case study dostępnym w ogłoszeniu stażowym

§  spotkanie rekrutacyjne autorów najlepiej zrealizowanych case studies z przyszłym opiekunem

§  informacja o zakwalifikowaniu na staż - maj/czerwiec b.r.

§  rozpoczęcie 6. miesięcznych staży - lipiec b.r.

 
 
Najczęsciej.PNG 
 
FAQ.PNG 
 
  WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT  PROGRAMU
 

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
 
 

Marki Grupy ORLEN