Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Staż
PROGRAM STAŻOWY KIERUNEK ORLEN
 
Kierunek ORLEN to program 6 miesięcznych płatnych staży w strukturach Grupy Kapitałowej ORLEN. Program został zaprojektowany z myślą o absolwentach szkół średnich technicznych, studentach ostatnich lat studiów oraz absolwentach szkół wyższych.
kierunek_liczby_800px.png

STAŻ WIELU MOŻLIWOŚĆI WYBORU
 
W aktualnej edycji 2019/2020 program Kierunek ORLEN jest realizowany w następujących Spółkach Grupy ORLEN: Anwil, ORLEN CUK - Centrum Usług Korporacyjnych, ORLEN Laboratorium, ORLEN Południe, ORLEN Serwis, PKN ORLEN. Staże odbywają się w jednej ze Spółek Grupy w następujących lokalizacjach: Płock, Warszawa, Włocławek, Trzebinia, Jedlicze, Poznań, Katowice.  
 
Stażyści w trakcie stażu realizują zadania w wybranej przez siebie Spółce i lokalizacji. Pod okiem opiekunów wykonują zadania w wybranej specjalności zawodowej:
§  Energetyki
§  B+R/R&D
§  Inwestycji
§  IT
§  UR
§  Sprzedaży
§  Finansów
§  Produkcji/ Rafinerii i Petrochemii
§  Audytu, Kontroli, Bezpieczeństwa
§  Zakupów
§  Strategii i Rozwoju
§  Techniki/Utrzymania Ruchu
 
KORZYŚCI ZE STAŻU W GRUPIE ORLEN
 
Staż w Grupie ORLEN to przede wszystkim możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnym polskim koncernie działającym w kilku krajach świata. Założeniem stażu jest przygotowanie do pracy na stanowisku zgodnym z wykształceniem i zatrudnienie najlepszych. Stażyści realizują zadania merytoryczne osadzone w praktyce biznesowej przy stałym, indywidualnym wsparciu opiekuna i zespołu. Rozwijają również kompetencje miękkie podczas warsztatów i spotkań w gronie społeczności stażystów. 
 
REKRUTACJA DO PROGRAMU STAŻOWEGO
 
Rekrutacja do programu stażowego Kierunek ORLEN rozpoczyna się w marcu. Osoby  zainteresowane udziałem w programie stażowym aplikują w odpowiedzi na opublikowane ogłoszenie stażowe. Proces rekrutacji składa się z następujących etapów:
 etapy_800.png
§   wysyłanie formularza zgłoszeniowego wraz ze zrealizowanym case study dostępnym w ogłoszeniu stażowym
§   spotkanie rekrutacyjne autorów najlepiej zrealizowanych case studies z przyszłym opiekunem
§   informacja o zakwalifikowaniu na staż - maj b.r..
§   rozpoczęcie 6. miesięcznych staży - czerwiec b.r..
 
 
BRAK AKTUALNYCH OFERT STAŻOWYCH KIERUNEK ORLEN
 
 
 
APLIKUJĘ NA STAŻ.PNG
 
Najczęsciej.PNG
FAQ.PNG
 
  WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT  PROGRAMU
 
 
 
  
 
 
 

Marki Grupy ORLEN