Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Zarząd
Prezes1.jpg

Krzysztof Kowalski

Prezes Zarządu

Zorientowany na realizację nałożonych celów zarządczych, manager z dwudziestotrzyletnim doświadczeniem w branży finansowej i ubezpieczeniowej, zdobytym w największym polskim banku. Dyrektor oddziału banku, ekspert, który potrafi wdrażać nowoczesne rozwiązania i strategie, nieustannie rozwijający własne kompetencje.
 
Absolwent Wydziału Ekonomii Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny) na kierunku finanse i bankowość. Dodatkowo ukończył wiele specjalistycznych szkoleń i akademii z obszaru finansów i zarządzania potwierdzonych odpowiednimi certyfikatami.
 
Od 1 sierpnia 2018 roku
Prezes Zarządu ORLEN Centrum Usług Korporacyjnych Sp. z o.o.
Członek.jpg

Marcin Mauer

Członek Zarządu

Absolwent Wydziału Ekonomiki Biznesu Międzynarodowego Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Informatycznej w Warszawie (obecnie Akademia Finansów i Biznesu Vistula) na kierunku Ekonomia. Ukończył także Podyplomowe Studium Administracji na kierunku: Kontrola, Nadzór i Audyt w Administracji Publicznej na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz studia podyplomowe z zakresu zarządzania i biznesu w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie i Apsley Business School - London, uzyskując tytuł Executive Master of Business Administration (EMBA), a następnie w Collegium Humanum - Szkole Głównej Menedżerskiej i Apsley Business School - London, uzyskując tytuł Doctor of Business Administration (DBA). Dodatkowo ukończył wiele specjalistycznych szkoleń z obszaru finansów i zarządzania.

Menedżer z bogatym doświadczeniem zawodowym.

W latach 2006-2018 związany z administracją publiczną, gdzie odpowiadał m.in. za obszar: należności Skarbu Państwa, planowania, sprawozdawczości i księgowości budżetowej, sprawozdawczości finansowej, analiz ekonomicznych i prognoz finansowych, obsługi finansowo-księgowej i płacowej, zamówień publicznych, ewidencji majątku i logistyki.

Od 1 maja 2018 r. Członek Zarządu ORLEN Centrum Usług Korporacyjnych Sp. z o. o.​

​​
 
 

Marki Grupy ORLEN